üstmenu

Ofis Taşırken Bilinmesi Gerekenler

Ev ve ofis taşıma hizmetlerimizi 1978’den bu yana büyük bir sorumluluk ile yapmaktayız. Ev taşıma konusunda gerekli hassasiyetleri göstererek evlerinizi taşımaktayız. Bunun yanında duruma göre değişiklik göstermekle beraber yeri geldiğinde ofis taşımak ev taşımaya göre daha dikkatli olunması gereken bir iş olabiliyor. Bunun en büyük sebebi ofis taşınırken yaşanabilecek bir dosya veya veri kaybının şirket için çok ağır sonuçları olabilmektedir. Bu yazımızda Uğur Nakliyat olarak ofislerini taşımaya karar verenler için bilinmesi gerekenleri maddeler halinde anlatacağız.

Sigortalı Ofis Taşıma

1. Ofisinizi taşımaya hazır hale getirin

Ofisinizde veri kaybını önlemek için en önemli etken tabii ki de sizsiniz. Nakliyat firmaları ofisinizi ne kadar dikkatli taşımaya çalışırsa çalışsın eğer önemli ve önemsiz dosyaları, verileri güzel bir şekilde ayırmazsanız veri kaybı yaşamasanız bile veri karmaşıklığı yaşarsınız. Bu yüzden eşyalarınızı nakliye firmalarına teslim etmeden önce önemli olan eşyalarınızı güzel bir şekilde ayırıp bu eşyaların hangileri olduğunu ve önceliklerinizi taşımayı yapacak firmaya ve taşımayı yapacak ekibe bildirmeniz gerekmektedir. Önemli olan eşya, döküman ve verilerinizin yeni taşınacağınız ofiste nerede olmasını istediğinizi de iyi bir şekilde belirtirseniz hem veri kaybı yaşamamış hemde daha düzenli bir hizmet almış olursunuz. Uğur Nakliyat olarak firmanızın verilerinin öneminin farkında olarak hareket ediyor ve gerekli hassasiyeti göstererek ofislerinizi taşıyoruz.

 

2. Nakliyat firmasını seçerken dikkatli olun!

Ofis taşımacılığı ev taşımacılığına göre daha dikkatli ve daha sorumluluk sahibi olarak yapılması gereken bir iştir. Günümüzde çok fazla evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Bu nakliyat firmalarının birçoğu bugüne kadar sadece evden eve nakliyat hizmeti vermesine ve ofis taşımacılığı konusunda tecrübesi olmamasına rağmen ofis taşımacılığı da yaptığını söyleyebilmektedir. Ofis taşıması konusunda tecrübesiz olan firmalardan eşyalarınızı güvenli bir şekilde eski ofisinizden yeni ofisinize taşımasını beklemek çok yanlış olacaktır. Belki size daha uygun fiyat sunarlar ama emin olun bu uygun fiyat size daha büyük zararlara patlayabilir. O yüzden köklü ve taşımacılık sektöründe adını duyurmuş firmalar ile eşyalarınızı taşımak her zaman işinizi garantiye olmak olacaktır. Uğur Nakliyat olarak 42 yıllık eşya taşıma serüvenimizde birçok kez farklı firmaların ofislerini güvenle taşımış ve taşıdığımız firmanın nakliye işlerinde tekrardan bizi seçtiğine şahit olmuşuzdur.

 

3. Eşyalarınızı sigortalı olarak taşıtın

Günümüzde birçok firma sigortalı olarak taşıma yapmaktadır. Fakat nadirde olsa bazen eşyalarınızı sigortalamadan güvensiz bir şekilde taşıyan nakliye firmaları da karşınıza çıkabilmektedir. Bu sebeple ofisinizi taşımaya karar verdiğinizde sigortalı taşıma yapılıp yapılmadığından emin olmadan eşyalarınızı teslim etmemenizi tavsiye ederiz. Ofisinizin taşınması için firmamız ile anlaşmanız durumunda eşyalarınızın zarara uğrama ihtimali neredeyse yoktur. Çok nadiren eşyalara zarar gelme durumu oluşsa da eşyalarınızın hepsi sigortalı olduğundan Uğur Nakliyat taşıma sırasında eşyalarınıza gelebilecek her türlü zararı karşılayarak sizleri mağdur etmemektedir.

 

4.Eşyalarınızı doğru ücretler ile taşıtın!

Ofis eşyalarınızı taşıyacak bir firma ararken doğal olarak birden fazla firmadan fiyat alarak uygun olanını tercih edeceksiniz. Ama burada unutmamanız gereken nokta şudur ki her işin bir hakkı vardır. Kimi firmalar çok uygun fiyatlarla taşıyormuş gibi görünerek eşyalarınızı güvencesiz bir şekilde taşıyabilir. Ya da tam tersini düşünürsek size çok kaliteli bir hizmet verdiğini söyleyerek sizden piyasanın kat kat üzerinde bir fiyat teklif edebilir. Bu sebeple ne kadar çok firma ararsanız o kadar iyi bir şekilde eşyalarınızın ne kadar ücretler ile iyi bir şekilde taşınabileceğine karar verebilirsiniz. Uğur Nakliyat olarak ofis eşyalarınızı olabilecek en uygun ücretler ile en iyi hizmeti vererek taşıyoruz.

 

Yukarıda sıralamış olduğumuz maddelere uymanız durumunda eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni ofisinize taşınacağından emin olabilirsiniz. Herhangi bir veri kaybı ve zarara uğramadan ofisinizi taşıtmak ve bunu uygun ücretler ile yapmak için 444 55 15 numaralı çağrı merkezimizden firmamıza ulaşarak ofis taşıma hizmeti alabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.