Gebze ilçesi ülkemizin sanayi ve üretim bölgesi denildiğinde akla ilk gelen yerlerin başındadır. Uğur Nakliyat olarak Gebze ilçesinde neredeyse her türlü nakliye hizmetini vermekteyiz. Bu zamana kadar Gebze ilçesinde bulunan Türkiye’nin önde gelen kurumsal markalarının ürünlerini taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz. Bunun yanında Gebze ilçesinde bulunan firmaların sunduğu iş istihdamı sebebiyle evlerini Gebze ilçesine taşımak isteyen çok fazla müşterilerimiz olmaktadır. Eşyalarınızı güzel bir şekilde paketleyerek işinin ehli personel kadromuz ile birlikte uygun ücretlerle taşımaktayız. Nakliye işlerimizin hepsini sahip olduğumuz farklı büyüklükteki nakliye araçlarımız ile sağlıyoruz. Taşıma personellerimiz eşyalarınızı paketleyip ambalajlayarak nakliye araçlarımıza yüklemesini gerçekleştirir. Aracımıza yüklenen eşyalar yeni evinize özenle taşınır ve bütün eşyalarınız evinizde istediğiniz yere yerleştirilerek kurulması gereken eşyaların kurulumları gerçekleştirilir.

 

Gebze Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Sigorta Yapıyor Musunuz?

Eşyalarınızın hepsini sigortalı olarak güvenli ve bakımlı nakliye araçlarında taşıyoruz. Bazı firmalar eşyalarınızı taşırken sigorta yapmayabilir böyle durumlarda eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda tamamen firmanın insafına kalmış olursunuz. Bu yüzden eşyalarınızı taşıtırken sigorta yapılıp yapılmadığına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Uğur Nakliyat olarak eşyalarınız için gerekli bütün önlemleri alarak eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyoruz.

gebze ev eşyası taşıma

 

gebze ofis taşımacılığı

Gebze Evden Eve Nakliyat Hizmetini Kaç Yıldır Veriyorsunuz?

Evden eve nakliyat hizmetine 1978’de İstanbul’da tek bir nakliye aracıyla başladık. İstanbul’da başlayan hizmetlerimiz araçlarımızın artmasıyla ve firmamızın büyümesiyle İstanbul’un komşusu olan illere yayılmıştır. Bu illerin başında da Gebze ilçesinin içinde bulunduğu Kocaeli ili gelmektedir. Yani neredeyse kurulduğumuz yıllardan beri hem İstanbul hem de Kocaelinin Gebze ilçesinde hizmet veriyoruz.

 

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Yıllardır evden eve nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile sunmayı amaçlamaktayız. Belirli nakliye ücretlerimiz bulunmamaktadır. Nakliye ücretimiz her taşıma için ayrı olarak hesaplanmaktadır. Bunun nedeni evden eve nakliyat hizmetinde çok fazla değişken bulunmasıdır. Ancak bu değişkenler hakkında sizden bilgi aldıktan sonra net bir ücretlendirme yapmamız mümkün olur. Bu değişkenler; evlerin kaçıncı katta olduğu, eşyalar taşınırken asansörün kullanılma durumu, kaç tane nakliye personeline ihtiyaç olur ve müşterinin özel istekleri gibi değişkenlerdir. Bu değişkenler cevaplandıktan sonra siz müşterilerimize net bir ücret vermemiz mümkün olmaktadır. Eğer sizde Gebze ilçesine veya Gebze ilçesinden eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirmek istiyorsanız 444 55 15 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşarak gerekli bilgileri verip nakliye ücretinin ne kadar tutacağını öğrenebilirsiniz.