üstmenu

Askılı Tekstil Taşımacılık

Askılı Tekstil Taşımacılık
Askılı Tekstil Taşımacılık
Askılı Tekstil Taşımacılık

Askılı Taşıma Nedir
Geçmişten geleceğe Lojistik taşımacılığında önemli bir yere sahip askılı taşımacılık günümüzde tekstil firmaları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hayatımızın önemli bir yerinde olan giyim sektörü ülkemizde oldukça gelişmiş dünyada kendini kanıtlamış bir yapı ile ithalat da üst sıralarda yer almaktadır. Tekstil üretiminde ve kullanımında tercih sebebi olan üretim firmalarımız oldukça çoğunluktadır. Ülkemiz de ve dünya da önemli bir yere sahip giyim üretim sektörümüzün bir parçası olan nakliye sürecinde aynı kalite ile hizmet vermek bizler içinde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ürünün hazırlanıp tüketiciye ulaşma noktasına kadar kıyafetlerin kırış maması ve lekelenmemesi için aynı özen ve düzelikte tüketiciye sunulması amacı ile tercih edilen askılı taşımacılık bu sebeple tekstil firmaları için önemli bir kara yolu taşıma sistemidir. Oldukça hassas bir taşıma gerektiren askılı tekstil taşımacılığında uygun araçları ile fark yaratan bir firma olmanın gururu ile askılı taşımacılığı tercih eden firmaların göstermiş oldukları aynı hassasiyetle yaklaşarak Kaliteli hizmet noktasında üst düzey hizmet anlayışıyla özen göstererek ve askılı taşımada tercih sebebi olduğumuzun bilincinde hareket ederek.

Yeniliklere ayak uyduran ve bu yenilikleri sizlere sunarak Askılı taşımacılıkta kendini kanıtlamış yenilikçi bir yapıya sahip olmanın gururunu vermiş olduğumuz hizmete yansıtan 100% hizmet anlayışıyla hareket ederek giyim üretim sektörümüzün bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.
Taşıma nakliye sürecinde şeffaf bir yapı ile tüm bilgimizi sizlerle paylaşmak için sizlere fayda sağlayacak araçlarımızı tanımak ve geliştirmek için bu süreçte beraber hareket edebileceğiniz yapıya sahibiz. Taşıma sürecinde tüm birimlerimizle her türlü destek için sizlerleyiz

 

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.