İstanbul’un sahil ilçelerinden biri olan Maltepe ilçesinde firmamız kurulduğu günden beri hizmet vermektedir. Maltepe evden eve nakliyat hizmetinde ilk sıralarda yerini bulan Uğur Nakliyat, aldıkları hizmetten memnun kalıp müşterilerinin defalarca tekrardan hizmet almak istediklerine şahit olmuştur. Bugüne kadar Maltepe de sayısız nakliye işi yapan Uğur Nakliyat günümüzde de hem Maltepe hem de bütün Türkiye de evden eve nakliyat ve diğer nakliyat türlerinde hizmetlerini arttırarak devam ettirmektedir. Maltepe’den farklı bir ilçeye veya farklı bir ilçeden Maltepe’ye sigortalı ve garantili taşıma hizmeti vermekteyiz. Araçlarımızın hepsi yeni nesil araçlardır. Eski ve sürekli sorun çıkaran araçların ne bize ne müşteriye faydası olmayacağını bildiğimiz için filomuzu sürekli güncel tutarak eşyalarınızın güvenliğini garanti altına almaktayız.

Bütün eşyalar sigorta kapsamına giriyor mu?

Maltepe evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı evinizden almaya başladığımız andan itibaren bütün eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyor ve yeni evinize kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın hepsi sigorta kapsamında taşınmaktadır. Firmamızdan kaynaklı herhangi bir sorun oluşması durumunda bütün zararınız anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi tarafından karşılanmaktadır. Bu sebeple Maltepe evden eve nakliyat hizmeti için Uğur Nakliyatı seçmeniz durumunda hiçbir zarara uğramayacağınızı garanti etmiş oluruz.

Beyaz eşyaların kurulumunu ve mobilyaların kurulumunu yapıyor musunuz?

Beyaz eşyalarınızı istediğiniz odanın istediğiniz yerine taşımasını ve kurulumunu yapıyoruz. Aynı şekilde mobilyalarınızın kurulumunu da işinin ehli deneyimli personellerimiz gerçekleştirmektedir.

Maltepe Nakliyat

 

maltepe eşya taşıma

Mutfak eşyalarını topluyor musunuz?

Bulunduğumuz pandemi dönemi birçok sektördeki uygulamaları değiştirdi. Bu sektörler arasında en fazla etkilenen sektörlerin başında nakliye ve taşımacılık gelmektedir. Normal şartlarda bu sorunun cevabı evet topluyoruz olurdu. Fakat pandemi dönemi süresince belirli değişiklikler olabilmektedir. Genel olarak şu anda hem bizden size hem de sizden bize virüs bulaşma ihtimallerini göz önüne aldığımız için mutfak araç gereçlerini sizin toplamanızı tavsiye ediyoruz.

Taşıma sonrası dezenfekte hizmetiniz var mı?

Bulunduğumuz pandemi süreci içerisinde en çok sorulan sorulardan biri de hiç şüphesiz taşıma sonrasında dezenfekte hizmeti verip vermediğimiz olmaktadır. Uğur Nakliyat olarak sizlerin işini kolaylaştırmak taşıma ve dezenfektan hizmetini birlikte alarak zamandan tasarruf etmenizi sağlamak için opsiyonel olarak taşıma sonrası dezenfeksiyon hizmeti veriyoruz.

Maltepe evden eve nakliyat ücretleri ne kadar?

Nakliye ücretlerimizi etkileyen çok fazla faktör bulunmaktadır. Evin kaçıncı katta olduğundan kaç tane eleman çalışması gerekli gibi soruların cevapları evden eve nakliyat fiyatlarını belirlemektedir. Tabii ki müşterinin özel istekleri de fiyatta değişikliğe sebep olabilmektedir. Örneğin taşıma sonrası dezenfeksiyon isteyen müşterimiz doğal olarak bu hizmet için ekstra ücret ödemesi gerekmektedir. Bu sebeplerden dolayı 444 55 15 numaralı çağrı merkezimizi arayıp net bir fiyat talep edebilirsiniz veya iletişim sayfasında bulunan iletişim kanallarından herhangi biri ile bize ulaşarak iletişim kurabilirsiniz.