Dünyanın genelinde salgın hastalık olarak çıkan korona virüs (COVİD-19) ilgili bir çok kişinin bu konu hakkında bilgisi vardır.

Korona virüsünden korunmanın bir çok yolu var olduğu gibi  Ülkemizin bu konuda almış olduğu bir çok önlem vardır, ancak bununla beraber toplumsal olarak önlemlerimizi almamız gerekmektedir. Bizler Uğur Nakliye olarak korona virüsü ile #EvdeÇalışÜlkeniKoru önlemlerini almaya devam etmekteyiz.

Virüsle ilgili detaylı bilgileri www.hsgm.saglik.gov.tr/tr/covid19/ sayfasından alabilirsiniz. Virüsün  yaşamımızda bir çok etkisi oluyor ,olacaktır da ancak şirketlerin bir şekilde  bunun  için önlem alması ve Sağlık bakanlığından gerekli uyarıları hassasiyet göstermesi  gerekmektedir.

 

Virüs’ den sebep kobilerin işlerini devam ettirmesi ve daha fazla iş kaybı yaşamaması  adına firmamız bu konuda inovatif çözümler sunmaktadır.

Bir çok  şirket önlem alıyor, almaya devam ediyor, beyaz yakalı personellerin evde çalışma olanağı için şirket çalışanlarınızın  işlerini evlerine taşıyabiliriz.

Başta İstanbul olmak üzere Uğur nakliyat firması olarak sizlere  önlem   ve destek adına şirket çalışanlarınızın işlerini evde yapabilmesi için  şirketiniz içerisinde bulunan ofis araç ve gereçlerini

Çalışanlarınızın evlerine taşımak isteyen kobilere yardımcı olmak isteriz.

İstanbul sınırları içerisinde çalışan personellerinize bilgisayar , ve çalışma dosyalarını bütün tedbirlerimizi ve önlemlerimizi almış olduğumuz özel kıyafetli personellerimiz ile risksiz bir şekilde, Sizin için taşımasını yapalım.

 

Sağlığınız bizim için önemli    Sağlıklı günler dileriz .

 

 

ÜRÜN MİNİMUM MAKSİMUM ADET FİYATI TUTAR
BİLGİSAYAR /  KİŞİ / LOKASYON 1 5 100,00 ₺ 500,00 ₺
BİLGİSAYAR / KİŞİ / LOKASYON 5 10 70,00 ₺ 700,00 ₺
BİLGİSAYAR / KİŞİ / LOKASYON 10 15 60,00 ₺ 900,00 ₺
BİLGİSAYAR / KİŞİ / LOKASYON 15 20 50,00 ₺ 1.000,00 ₺

Alınan ürünler kişilerin adreslerine teslimatı yapılacak şeklide fiyatlandırma yapılmıştır. Her bir adeti bir adres olarak değerlendirmekteyiz. Aynı adrese birden çok malzeme teslimatı yapabilirsiniz.

 

 

 

dağıtım süreçleri