üstmenu

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür.
Yıllar öncesinde ola gelen yorucu ve sıkıntılı taşınma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir.
Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır. Uğur Evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür. Firmamız, evden eve nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listenin ilk sıralarında yer almaktadır.

Uğur Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz. Eşyalarınızı yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Firma olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bizler Uğur Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz. Öncelikle eşyalarınız büyük bir özenle yeni adreslerine taşıyoruz. Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, özel ambalajlarımız ile paketliyoruz. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filomuzdan seçilmiş uygun araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru yola koyuluyor. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere, bize teslim ettiğiniz şekilde teslim ediyoruz.

Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendiriyoruz. Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktayız. Evden eve nakliye fiyatları ve diğer bilgiler için bizlere iletişim panelimiz üzerinden ulaşarak bilgiler alabilirsiniz. Uğur Nakliyat olarak 1978 yılından beri sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz. 36 yılın bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle sizlere hizmet vermek için varlığımızı devam ettiriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli, güvenli ve hızlı hizmetten yararlanmak için iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz!
Şehir içi ve Şehirler arası Hizmetlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz. Firmamızdan hizmet alacaklar için yıl sonuna kadar % 15 indirimli kampanyamız bulunmaktadır ayrıca şehit ve gazi aileleri ile birlikte devlet memurlarına özel indirim fırsatları sunuyoruz.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.