üstmenu

İş Politikamız

İş Politikamız
İş Politikamız
İş Politikamız

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İŞ POLİTİKAMIZ

Geçmişten bugüne, müşteri memnuniyetini  ve sürekli olarak yenilenip gelişim göstermeyi prensip edinmiş bir firmayız. Kurulduğumuz tarihten itibaren kendimizle yarış halindeyiz. Tüm bu iş politikalarımız sayesinde müşteri kitlemizi devamlı arttırarak istikrarlı bir büyüme sağladık. İlerleyen zaman içerisinde, taşımacılık hizmetine duyulan güvenin artmasıyla orantılı bir şekilde talep de artmış ve bu durum taşıma firmalarının çoğalmasına neden olmuştur. Yoğun rekabetin olduğu taşımacılık sektöründe ayakta kalmanın öncelikli yolu yüksek kalite standartlarında hizmetler sağlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutup, sürekli gelişim göstermektir. Müşteri memnuniyetini %100 sağlamayı hedefleyen firmamız sizlere en kaliteli ve güvenli hizmetleri sunmak için çalışmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına, aklınıza gelebilecek her çeşit taşıma hizmetlerini en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Güçlü personel ekibimiz ile tüm ürünleriniz özenle, sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma fiyatları dahil olmak üzere tüm taşımacılık alanlarında müşterilerimizden taraf olup hizmetlerimizi sağlamaktayız. Müşterilerimizin hiçbir mağduriyet yaşamadan memnun kalacağı bir hizmet alması için gerekli araştırmaları yapıp, taşıma alanındaki beklenti ve şikayetlerini dinleyerek bu doğrultuda hareket ediyoruz. Sizleri kazanmak en büyük değerimizdir.

KALİTE KONTROL

Firmamızın, taşımacılık sektöründeki yerini korumak ve devamlılığını sağlamak için kalite kontrol ve sürekli iyileştirme işlemleri yapılmaktadır. Müşteri  beklentilerini ekonomik bir şekilde, hizmet kalitesinden ödün vermeden sağlamaktayız. Hizmette kaliteyi sağlamak adına, ürünlerimizin ve araçlarımızı edinirken  birinci sınıf kaliteye sahip olmasına özen gösteriyoruz. Ürünlerimizin ve araçlarımızın periyodik bir şekilde kalite kontrolünü  gerçekleştirip, bakım ve iyileştirme işlemlerini düzenli olarak yapıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz  hizmetler  sonrası geri  dönüş  alarak eksiklerimizi  giderip hizmetlerimize devam etmekteyiz.

GÜVENLİ TAŞIMA

Ürünlerin güvenliği, taşımacılığın temel taşlarındandır. Kaliteli hizmet sağlamanın temel unsurlarından biridir. Taşıma sırasında ürünlerin hasar görmesi, kaybolması gibi kötü olasılıklar meydana gelirse bu durum, o firmanın hizmet alan kişi tarafından bir daha tercih edilmemesine yol açacak ve firmanın adı olumsuz bir şekilde duyulacaktır. Dolayısıyla firmanın devamlılığının önüne geçecektir. Firmamız, güvenli taşımacılığın öneminin farkındalığıyla hizmetlerini bu kapsamdaki gereklilikleri uygulayıp sağlamaktadır. Ürünlerinizin zarar görmeden taşınmasını sağlamak için ürün paketleme işlemi düzgün bir şekilde yapılmalıdır. Tüm ürünlerinizi özel ambalajlar ve uygun paketleme teknikleriyle korunaklı hale getiriyoruz.  Alanında uzman, tecrübeli personellerimiz ile taşıma işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Taşıma işlemini kusursuz bir şekilde sağlamak için gereken özeni göstersek de içinizin rahat olmasını sağlamak amacıyla tüm taşımacılık işlemlerimizi sigorta kapsamında gerçekleştiriyoruz. Taşıma sırasında ürünleriniz zarar gördüğü takdirde zararınız anında karşılanıyor. Verdiğimiz  hizmetlerde  hiçbir şekilde mağdur olmamanız için gerekli tüm prosedürleri uygulamaktayız.

DEPOLAMA GÜVENLİĞİ

İhtiyaç duyulması halinde firmamız tüm ürünlerinizi depolarda muhafaza etmektedir. Ürünleriniz, üstüne yapıştırılan barkodlarla kime ait olduğu belirtilerek, kişiye özel odalarda saklanır. Depolarımız geniş kapsamlı ve çok sayıda odadan oluşmaktadır. Her odanın ayrı kilidi bulunmaktadır. Ürünleriniz odalara yerleştirildikten sonra kitlenerek güvence altına alınır. Tüm depolarımız 7/24 güvenlik kameralarla kayıt altına alına alınmaktadır. Depolama hizmetimizi sigorta kapsamında gerçekleştirmemiz sebebiyle ürünleriniz hiçbir şekilde risk altında değildir. Olası bir hasar ya da kayıp durumunda tüm maddi zararınız anında karşılanır. Firmamız bünyesinde, çok sayıda geniş depomuz mevcuttur. Ürünlerinizin bir süreliğine güvenli bir şekilde saklanmasını istiyorsanız, depolama hizmetimizden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

TAŞIMACILIKTA TEKNOLOJİ

Taşımacılık kapsamında, çağın getirdiği tüm gereklilikleri yakından takip ederek, hizmetlerimizde profesyonel bir şekilde uyguluyoruz. Gelişen teknoloji hayatımızın her alanında olduğu gibi taşımacılık alanında da işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Taşımacılık işlemlerinin teknoloji avantajıyla sağlanması, hem zamandan kazanç hem de yüklerin daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar . Son teknoloji ürünü asansörlü araçları firmamız bünyesine dahil ederek neredeyse tüm taşımacılık hizmetlerimizi asansörlü araçlarla gerçekleştirmeye başladık. Modern hizmet anlayışımız ve geniş vizyonumuz ile teknolojiyi hizmetlerimizin her alanında doğru bir şekilde  aktif olarak kullanıyoruz. Sürekli olarak ileri gitmeyi hedefleyen firmamız teknoloji avantajının bilinciyle çok sayıda asansörlü araçlardan edinip sektörde fark yaratmayı başarmıştır. Günümüzde asansörlü araçlarla hizmet veren taşımacılık firmalarının sayısı yok denecek kadar azdır. Bu noktada diğer firmalardan ayrılıp taşımacılık alanında ilk akla gelen firma konumunda yer almaktayız.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.