üstmenu

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma
Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmetleri profesyonel hizmetler sunan firmamız ofisinizi taşımasını uzman ekibimiz geniş araç filomuz ile hizmet vermektedir. Ofis taşıma da ,işinizin zaman kaybı uğratmadan esnek gün ve saatlerde taşımacılığını yapmaktayız. Ofis taşımacılığında bütün mobilyalarınız ekibimiz bünyesinde olan marangozlarımız tarafından sökülerek paketlenmeside tarafımızca yapılamaktadır. Ofis dosyalarınızı ve arşiv dosyalarınızı sıra,sayı numarasına göre kolilenmesi personelimiz tarafından yapılamaktadır. Ofis taşımacılığı elektronik ürünlerin paketlenmesi firmamızın özel olarak tasarlamış olduğu mukavva kolileri ile içerisinde patpat nalyonlarla paketlenir.Paketlenen elektronik eşyaların uyarları işaretleri ve hassasiyet etiketleri yapıştırılır. Arşiv dosyalarınızı paketlenmesi sıra ve sayı numarasına göre kolilenmesi yapılarak yeni taşınılacak ofiste tekrardan aynı şeklide yerleştirmesi yapılır. Dosya dolapların sökülmesi ve kolilenmesi firmamız personeli tarafında özenle yapılamaktadır. Hafta içi ve hafta sonu taşıma imkanları ile ofisinizi zaman kaybı yaşatmadan taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Ofisiniz büyüklüğü ,gözetmeksizin istenilen süre içerisinde taşımasını gerçekleştire biliriyoruz.ofis taşıma
Sözleşmeli Ofis taşıma 

Uğur nakliyat firması taşınacak olan kişi/Şirket/kurum ile karışılık hizmet içerekli bir sözleşme yapılarak ,tarafların mağduriyetleri olmamasını sağlamaktadır.

Söz uçar yazı kalır atasözümüzde olduğu gibi yapılacak işin mahiyeti, ne kadara yapılacağı, yüklenicinin görev ve sorumlulukları ve müşterinin ödemesi gereken rakamın yazılı olarak bulunacağı bir belge her iki taraf içinde bir güvence oluşturmaktadır. Sözleşmeli nakliyat hizmeti sadece stres düşmanı bir uygulama değil aynı zamanda modern taşımacılığında yeni yüzüdür.

Nakliyat sektörü son zamanlarda oldukça hızlı bir değişme ve gelişme göstermektedir. Hem nakliyat firmalarının sayısında önemli bir artış görülmekte hem de nakliyat firmalarının hizmet kalitesinde önemli bir gelişme gözükmektedir.

Uğur Lojistik, ulusal ve uluslararası taşımacılık hizmetleriyle iş ortaklarının rekabet gücüne katma değer sağlamaya devam ediyor. Yurtiçi taşımacılık hizmetleri kapsamında Uğur Lojistik, ulusal dağıtım, parsiyel dağıtım, komple dağıtım ve özel taşımacılık hizmetleri sağlıyor. Uğur Lojistik, özel taşımacılık konseptinde ürün taşımacılığı, dağıtım ve soğuk zincir taşımalarıyla müşterilerinin zaman ve maliyet kısıtlarına en uygun çözümleri üretiyor. Uğur Nakliyat, uluslararası taşımacılık hizmetleri kapsamında kurduğu Uğur Global şirketiyle iş ortaklarına uluslararası taşımacılık alanında da en rekabetçi çözümleri sunuyor.
Uğur Lojistik, hava, kara, deniz, demiryolu, likit tank ve intermodal taşımacılık gibi entegre hizmetleriyle müşterilerinin uluslararası alanda da çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Uğur Lojistik sizlere var olan standartların üzerinde güvenli bir hizmet sunuyor.Sektörde ilk sıralarda yer almamızın sebebi müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmamızdır.
Firmamız olarak 1978 yılından beri sizlere bu sektörde hizmet vermekteyiz.Yılların bizlere kattığı deneyim ve tecrübelerle her zaman kendimizi bir adım ilerlettik ve şimdi içerisinde bulunduğumuzu konuma geldik.Firmamız her zaman gelişmeye ve yenilenmeye açıktır.
Firmamız, siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamıştır.Geçmişte olduğu gelecekte de lojistik hizmetlerinde birinci sırada yer almayı sağlayacak başarılar sergileyecektir.Bizlere ulaşmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız olacaktır. Uğur lojistik olarak müşterilerimize komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz.Tek veya çok parçalı yüksek tonajlı malzemelerin özmal ve kiralık araçlarımız vasıtası ile noktadan noktaya taşınması hizmetidir.

Ofis Taşımacığında Bilinmesi Gerekenler?

  • Taşınacak olan ofisin tarafımızca ekspertizi veya malzeme listesi firmamıza iletilmeli
  • Gerekli taşıma izinlerin alınması, plaza,iş merkezi gibi benzeri yerlerden taşınma izinlerin ve tarih bilgisinin paylaşılması
  • Arşiv ve dosyaların büyüklüğüne göre önceden paketleme işlemin yapılması gerekli sayının bildirilmesi
  • Ağır malzemelerin; para kasası,piyano ,güç kaynağı, jeneratör  gibi ürünlerin önceden hazırlanması
  • Süresi geçmiş imha olacak evrakların önceden tespit edilmesi
  • Yeni ofiste yerleşim ve eşya yerleşim planı yapılması, planın kopyasını tarafımıza verilmesi
  • Dolap ve masa benzeri ürünlerin ölçülerin alınarak , yeni ofiste yer planlama ölçülerin uyumu
  • Ofis taşımacılığı en az 5 iş günü öncesinden rezervasyon almanız gerekmektedir.

 

Ofis taşımacılığında fiyat nasıl belirleniyor?
Ofis taşıması fiyat belirlemesi ofisinizin büyüklüğüne ve mesafeye göre belirlenmektedir.

Ofis taşımasında dosyaları kim paketliyor?
Firmamız ofis taşımacılığında dosyaları tamamen ekiplerimiz paketler.

Ofis taşımasında mobilyaları kim söküyor?
Taşınacak olan ofisin tüm mobilya ürünlerini firmamız sökmektedir.

Ofis taşıması hangi bölgelerde yapıyorsunuz?
Firmamız ofis taşıma hizmetlerini Türkiye’nin her ilinde vermektedir.

Ofis taşımasında katların önemi var mı?
Evet taşınacak ürünlerin kat oranları önemlidir.

Ofis mobilyalar taşınan yerde fazla olması durumunda ne yapmalıyım?
Firmamız ev ve ofis ürünlerini ihtiyacınıza göre depo alanları sunmaktadır.

Ofis taşımacılığında sigortanız neleri kapsıyor?
Taşınan bütün ürünlerin sigorta poliçemiz karşılamaktadır.

Ekpertiz hizmetiniz var mı?
ücretsiz ekspertiz hizmetimiz var

 

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.