üstmenu

Liftli Araç

Liftli Araç
Liftli Araç
Liftli Araç

Liftli araç taşımacılığı nedir; Liftli araç taşıması kamyon, kamyonetleri arka kısmına hidrolik sitemi olarak montajı yapılan yük indirme ve bindirme sistemidir. Firmamız 80 özmal araç filosunda %08 kısımını liftli araç olarak tasarlamıştır. Liftli araç çeşitlerimiz kamyon,kamyonet,panelvan olmak üzere üç tip araç envanterimiz vardır, liftli araçlarımız araç boyutlarına yük kaldırma kapasitesi değişmektedir, Ağırlık 500-1500 kg olarak değişen lift çeşitlerimiz bulunmaktadır. Liftli araçların 18 palet ,12 palet,8 palet yükleme kapasitesine sahiptir. Liftli araçlarımız yan kapak ve arka kapaktan yüklene bilinir, şeklide tasarlanmıştır.

Liftli Araç Avantajları; Liftli araç kullanmanın avantajları başta forklift maliyetini ortadan kaldırmaktadır. Bünyenizde sürekli bir forklift kullanmıyorsanız eğer liftli araç ile yük transferi yapmanız sizin için ekonomik ve ideal bir seçim olacaktır. Liftli araç 18 paletli araçlarımız ile 1500 kg kadar yük kaldırma kapasitesine sahiptir. Araçlarımızda istediğinize göre transpalet desteğini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Liftli araçları kimler kullanmalı;rampası olmayan firmaların liftli araçları tercih etmeleri büyük bir kolaylıktır.
Forklift olmayan firmaları liftli araç kullanması günlük veya saatlik forklift kiralama yapan firmalar.
Dağıtım yapan firmaların liftli araç kullanması.Ürün tanıtımı ,reklam makina tanıtımı yapan firmaların ürünü kolayca ve hasarsız bir şeklide indirme işlemi yapabileceği bir sitemi kullanması.Ağır malzeme taşınması yapanları, Para kasası, Elektronik malzeme (yazıcı,printer,baskı makinesi ) taşınması yapanların kullanması.

Liftli araç fiyatları; Liftli araçların mesafeye göre fiyatları değişmektedir.Günlük ,haftalık ,aylık ve yıllık kiralama seçenekleri vardır. Sevkiyat durumunuza göre liftli araç kiralamasını spot veya kiralama modeli olarak kullanabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.