Nakliyat sektöründe lider firmalardan biri olan Uğur Nakliyat, Pendik evden eve nakliyat hizmetini yıllardır büyük bir özveri ve gururla siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır. Pendik evden eve nakliyat dediğimiz zaman zirvelerde olan firmamız hijyenik ve güvenli bir nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sadece firmamıza ait olan nakliye araçları ile evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Asla bazı firmalar gibi bir yerden araç kiralayıp başka bir yerden eleman toplayarak nakliye işi yapmıyoruz. Evden eve nakliyatta kullandığımız bütün araçlarımız firmamıza aittir ayrıca elemanlarımızın hepsi firmamızda sigortalı olarak çalışan kişilerdir. Eşyalarınızı evinizden paketleyerek alıyor ve düzgün bir şekilde araçlarımıza yerleştiriyoruz. Araçlarımıza iyi bir şekilde dizilmiş ev eşyalarınız tecrübeli şoförlerimiz tarafından yeni model araçlarımız ile taşınmaktadır. Sektörde 40 yıldan fazla zamandır aktif olarak iş yapan firmamız müşterilerimizin en iyi hizmeti en uygun ücretlerle ve hızlı bir şekilde alması için her geçen gün kendini geliştirerek ve büyüterek bu hedefine ulaşmaktadır. Uğur Nakliyat olarak sizlere uygun fiyat garantisi veriyoruz. Bizi seçin ve Uğurla kalın…

Pendik Evden Eve Nakliyat Araçlarınız Temiz Mi?

Araçlarımız düzenli olarak temizlenmektedir. Temiz nakliyat hizmeti vermek için firmamız gerekli bütün önlemleri alarak eşyalarınızı en temiz şekilde başlangıç noktasından varış noktasına taşımaktadır. Pendik evden eve nakliyatta müşterilerimizin de isteği doğrultusunda eşyalarını en temiz şekilde taşımaktayız.

blank

 

blank

Pendik Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma Var Mı?

Firmamız bütün eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyerek kolilere zarar görmeyecek şekilde koymaktadır. Bu kolileri ve paketleri en iyi şekilde araçlara yükleyerek eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir. Uğur Nakliyat olarak eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesi için tecrübeli nakliye personellerimiz büyük bir özveri ile çalışmaktadır fakat firmamız işini garantiye almak için bütün eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Eşyalarınıza istenmeyecek bir zarar gelmesi durumunda bütün zararınız tamamen anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi tarafından karşılanmaktadır. Uğur Nakliyat olarak hiçbir müşterimizi mağdur etmemek için her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve yeni çözümler üretmekteyiz.

Pendik Evden Eve Nakliyat Seyyar Asansör Hizmetiniz Var Mı?

Evlerinizin yüksek katlarda olması durumunda eğer evinizde yük taşımak için kullanılabilecek bir asansör bulunmuyorsa isteğe göre ve evin çevresinin uygun olması durumunda evin dışından evin camına veya balkonuna seyyar bir asansör kurulabilmektedir. Pendik evden eve nakliyat hizmetinde mümkün oldukça seyyar asansör tercih edilmemektedir. Bunun en büyük nedeni seyyar asansör kullanmanın müşteri ve firma için ekstra ücret manasına gelmesidir. Ama tabii ki uygun koşullar olması durumunda gerekliyse seyyar asansör kullanarak eşyalarınızın nakliye aracından yeni evinize taşınmasını büyük bir titizlikle yapmaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliyat Ücretleri Ne Kadar?

Evden eve nakliyat ücretlerini hiçbir şekilde internet sitemiz üzerinden yayınlamıyoruz. Bunun nedeni ücretlerimizin her operasyonun gerektirdiklerine göre değişiklik göstermesidir. Bazı taşımalarda 5 kişi yeterken bazılarında 7 kişi gerekebiliyor veya eviniz yüksek bir katta ise dışarıdan asansör koymak gerekebiliyor bunun gibi nedenlerden dolayı net bir ücret öğrenmenin en iyi yolu iletişim kanllarının herhangi birinden bize ulaşarak durumunuzu ve isteklerinizi söyleyerek kesin bir ücret teklifi alabilirsiniz.