Türkçe English
Uğur Nakliye Turizm Gıda İnşaat Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.
Uğur Nakliye Turizm Gıda İnşaat Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

Zamanında Teslim

Taşımacılıkta zamanın önemini bilen ve zamana değer veren kuruluş; Uğur Nakliyat, taşınma sürecinizi en kısa sürede tamamlıyor, söz verdiği saatte teslimatı gerçekleştiriyor. Ön planlama yaparak hizmetlerin zamanlamasını gerçekleştiren firmamız, olası beklenmeyen durumlar, hava ve yol şartları haricinde söz verdiği zaman diliminde hizmetinizi gerçekleştiriyor.


Evden eve nakliyatta gecikmelere yer vermeden, sizi karanlığa bırakmadan gün içerisinde tamamlamaya gayret gösteriyoruz. Zamanı verimli kullanarak taşımacılıkta zaman hedeflerimizi tutturmak için çaba sarfediyoruz. Siz de zamanın önemini bilen, yaptığı işe değer veren bir firma ile çözüm ortaklığının rahatlığını keşfedin.


Komple Yük, Parsiyel ya da parça eşya taşımacılığında amaç aynı güzergaha ya da il içerisine gidecek eşyaları tek araba ile taşıyarak taşıma ücretini cazip hale getirmekteyiz. Taşımayı düşündüğünüz eşyaların listesini iletişim formumuza yazabilir ya da direk bizi arayarak taşıma ve teslim süresi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Uğur Nakliyat karayolu parsiyel taşımacılığında hızlı ve zamanında teslim, düzenli bilgi akışı, düşük maliyet, kısacası en iyi hizmeti sunabilmek için altyapı ve teknoloji yatırımlarını sürekli geliştirmektedir. Komple Araç Temini, Türkiye’nin her yerinde geçerli olmak üzere adresten alınıp aktarma ya da son varış noktasına iletilmek üzere taşınacak yüklerin komple araçlar ile taşınmasıdır. Yükün cinsine, ebatlarına ve ağırlığına göre kamyonet, kamyon, tır, lowbad, vinç, özel araç temini ve müşteri bilgiledirmesinin sağlandığı operasyonlardır. Uğur Nakliyat uzman kadrosuyla Komple Araç Temini’nde de kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hemen Bizimle İletişime Geçiniz

Bize Ulaşın