Türkçe English
Uğur Nakliye Turizm Gıda İnşaat Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.
Uğur Nakliye Turizm Gıda İnşaat Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sözleşmeli Nakliyat

Firmamız her zaman eğitimli personeli ile beraber taşınma problemlerinizde sizlere her koşulda en iyi şekilde yardımcı olmaya devam etmektedir. Kurumsal taşıma alanında yaptığı bütün işleri başarı ile gerçekleştiren firmamız, hizmetleri ile her zaman müşterilerinden tam not almaya devam etmektedir.

Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir, her zaman işlerimizde memnun kalmanızı önceliğimiz olarak alıyor ve bu şekilde işlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Sözleşmeli nakliyat ile taşıma yapmıyorsanız, eşya taşıtmanın stresli bir iş olduğunu belirtmeye dahi gerek yoktur. Bu stresin kaynaklarından biriside nakliyat firmalarının insanlar üzerinde yarattığı etkidir.

Çünkü sizden işi alana kadar her söylediğinize evet deyip, anlaştığınız fiyata taşınma esnasında birkaç kere zam yapıp, eşyalarınızın sağ salim ulaşıp ulaşmayacağı belli olmayan bir firmaya rastlamanız bunun kaynaklarıdır. Sözleşmeli nakliyat hizmeti ile bu sorunlar artık tarih olmuştur.

Sözleşmeli Nakliyat Nasıl Yapılır?

Uğur Nakliyat olarak eşyalarını taşıtacak vatandaşlarımız ile karşılıklı imza altına aldığımız bu sözleşme ile her iki tarafında mağduriyetleri artık tarih olmuştur.

Söz uçar yazı kalır atasözümüzde olduğu gibi yapılacak işin mahiyeti, ne kadara yapılacağı, yüklenicinin görev ve sorumlulukları ve müşterinin ödemesi gereken rakamın yazılı olarak bulunacağı bir belge her iki taraf içinde bir güvence oluşturmaktadır. Sözleşmeli nakliyat hizmeti sadece stres düşmanı bir uygulama değil aynı zamanda modern taşımacılığında yeni yüzüdür.

Nakliyat sektörü son zamanlarda oldukça hızlı bir değişme ve gelişme göstermektedir. Hem nakliyat firmalarının sayısında önemli bir artış görülmekte hem de nakliyat firmalarının hizmet kalitesinde önemli bir gelişme gözükmektedir.

Bu hizmet kalitesini arttıran unsurların başında ise sözleşmeli nakliyat hizmeti gelmektedir. İnsanlarımızın hukuku sadece mahkemelerde olan bir olay olarak bildiği bir dönem tarihe karışmakta artık iki insan arasında dahi hukuk çok daha modern bir şekilde gelişmektedir.

Hemen Bizimle İletişime Geçiniz

Bize Ulaşın